Svetainių talpinimas


BronzaSidabrasAuksasPlatina
Kaina mėnesiui 2.90 €4.30 €5.80 €8.70 €
UžsakytiUžsakytiUžsakytiUžsakyti
Vieta serveryje 10000 MB15000 MB20000 MB30000 MB
Duomenų srautas NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
MySQL NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
FTP NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
El. pašto dėžutės NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
Domenai NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
Subdomenai NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
NEMOKAMAS domenas Svetainių talpinimas, hostingas, domenai
Kaip gauti?
Svetainių talpinimas, hostingas, domenai
Kaip gauti?
Svetainių talpinimas, hostingas, domenai
Kaip gauti?
Svetainių talpinimas, hostingas, domenai
Kaip gauti?


Techniniai parametrai

Hostingo paslaugos, arba svetainių talpinimas, yra aktualus daugeliui šiuolaikinių žmonių. Tiek mažos, tiek didelės įmonės, siekdamos būti arčiau potencialių klientų, informaciją apie savo vykdomą veiklą skelbia savo tinklalapiuose, įvairūs projektai ir masiniai renginiai internetines svetaines naudoja kaip reklamos priemones, įvairios organizacijos ir bendruomenės interneto svetainėse dalinasi savo atliekamais darbais.

Hostone.lt savo klientams siūlo keturis internetinių svetainių talpinimo planus – Bronza, Sidabras, Auksas ir Platina. Visų planų pagrindinis skirtumas – vietos serveryje dydis. Būtent šis rodiklis ir nulemia hostingo paslaugų paketo kainą. Kuo mažiau vietos serveryje Jums reikia, tuo mažesnę kainą mokate. Tačiau visomis kitomis hostingo paslaugomis galite naudotis neribotai, neatsižvelgiant į tai, kokį paslaugų planą pasirinkote. Be vietos serveryje ir duomenų saugojimo, į visus mūsų siūlomus hostingo paslaugų paketus įeina neribotas domenų ir subdomenų palaikymas bei unikalių pašto dėžučių sukūrimas ir talpinimas. Jūsų veiklą puikiai atspindintys internetinės svetainės adresai leis paieškos sistemoms lengviau surasti Jūsų tinklalapį, o unikali elektroninio pašto dėžutė padės sustiprinti Jūsų įmonės įvaizdį, bendraujant su potencialiais partneriais, rėmėjais ar klientais.

Hostingo paslaugos atsirado kartu su pasauliniu interneto tinklu (angl. World Wide Web), kadangi kiekvienam interneto puslapiui buvo reikalinga tam tikra vieta, kurioje jie galėtų veikti. Interneto svetainių talpinimas egzistuoja jau ne vieną dešimtmetį, o šias paslaugas teikiančių įmonių skaičius taip pat nuolatos didėja. Todėl vartotojams lengva pasiklysti plačioje pasiūloje, renkantis šias paslaugas teikiančią įmonę, todėl daugeliui klientų vienu svarbiausiu pasirinkimo kriterijumi dažniausiai tampa optimali svetainių talpinimo kaina. Nuolatos augantis interneto vartotojų skaičius ir vis besikeičiantys klientų poreikiai priverčia svetainių talpinimo paslaugas teikiančias įmones kuo atidžiau atsižvelgti į kintančios interneto bendruomenės reikalavimus ir siūlyti kuo įvairesnius hostingo paslaugų paketus, kurios atitiktų kainos ir kokybės santykį.

Hostone.lt teikia profesionalias hostingo paslaugas ir vadovaujasi idėja, kad svetainių talpinimas turi būti lengvai prieinamos tiek mažoms, tiek didelėms įmonėms bei individualiems klientams. Nuolatos analizuojame mūsų klientų poreikius ir stengiamės kiekvienam pasiūlyti pačias geriausias hostingo paslaugas.