SMS Hostingas


SMS ASMS BSMS CSMS MAX
Kaina mėnesiui 0.30 €0.60 €0.90 €1.50 €
UžsakytiUžsakytiUžsakytiUžsakyti
Vieta serveryje 200 MB500 MB1000 MB3000 MB
Duomenų srautas NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
MySQL NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
FTP NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
El. pašto dėžutės NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
Domenai NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
Subdomenai NERIBOTANERIBOTANERIBOTANERIBOTA
NEMOKAMAS domenas Svetainių talpinimas, hostingas, domenaiSvetainių talpinimas, hostingas, domenaiSvetainių talpinimas, hostingas, domenaiSvetainių talpinimas, hostingas, domenai
Kaip gauti?

Techniniai parametrai

Sms hostingas yra patogi paslauga, leidžianti lengvai ir greitai apmokėti hostingo paslaugas, naudojantis savo mobiliuoju telefonu. Hostingo paslaugomis besinaudojantys asmenys ir įmonės nuo šiol gali negaišti laiko prisijunginėdami prie elektroninės bankininkystės sistemos ir taip greičiau užtikrinti sklandų internetinio projekto ar svetainės darbą.

Kasdien internetinių projektų skaičius vis didėja, todėl didėja ir hostingo paslaugomis besinaudojančių asmenų skaičius. Kiekvienam svarbu išsirikti kokybišką ir patikimą hostingo paslaugų tiekėją, kuris pateisintų visus keliamus lūkesčius. Tiek mažos, tiek didelės įmonės, vykdančios internetinius projektus, turi skirtingus poreikius ir kelia pačius įvairiausius reikalavimus. Tačiau visiems svarbiausi – serveryje saugomų duomenų saugumas ir lengvas bei patogus naudojimasis visomis hostingo paslaugomis. Apmokėti už paslaugas įprasta naudojantis elektronine bankininkyste, tačiau šis būdas turi trūkumų.

Visos bankinės operacijos atliekamas tik banko darbo metu, todėl apmokėjimas už hostingo paslaugas gali trukti iki kelių dienų. Žmonės yra linkę tokias procedūras atlikti paskutinę minutę, kai paslaugų galiojimo laikas būna beveik pasibaigęs. Vėlyvą penktadienio vakarą atlikus apmokėjimą už paslaugas, naudojantis kurio nors banko paslaugomis, hostingo paslaugų tiekėjas pinigus gali gauti tik pirmadienį. Taigi, paslaugų teikimas būtų pratęstas tik po kelių dienų. Tai neabejotinai sutrikdytų įmonės veiklą ir galėtų sukelti papildomų problemų.

Šiuo atveju puikiai pagelbėja sms hostingas. Ši paslauga leidžia apmokėti už hostingo paslaugas čia ir dabar, kadangi vos atlikus apmokėjimą iš karto aktyvuojamas pasirinktas paslaugų paketas. Ši paslauga veikia visomis savaitės dienomis, visu paros metu. Apmokėjimo už pasirinktas paslaugas suma yra įtraukiama į mobiliojo ryšio sąskaitą.

Atsižvelgdami į esamų klientų poreikius ir siekdami plėsti lojalių klientų ratą, nuolatos atnaujiname ir plečiame hostingo planų pasiūlą. Šiuo metu savo klientams galime pasiūlyti keturis skirtingus sms hostingo planus SMS A, SMS B, SMS C ir SMS MAX planą. Kiekvienas planas pasižymi skirtingu vietos serveryje dydžiu, galimų susikurti pašto dėžučių skaičiumi ir kitais rodikliais. Atsižvelgdami į savo poreikius, galite išsirinkti labiausiai jūsų reikalavimus atitinkantį sms hostingo planą jau šiandien.