Mūsų naujienos

SSL ir paslaugų užsakymo klaida

Informuojame jog jau kuris laikas naudojame SSL sertifikatą kuris saugo Jūsų privačius duomenis.

Taipogi ištaisėme klaidą užsakymų sistemoje. Vėl galite užsakinėti paslaugas mūsų hostinge.


Padidinti SMS planų resursai, ištaisytos senos klaidos ir dar daugiau

Atlikome keletą patobulinimų, klaidų ištaisymų. Plačiau apie juos apačioje.

Visu pirma atnaujinome SMS Hostingo planų kainas, jos keliais centais pabrango (SMS A pabrango 0.01 € centu, SMS B pabrango 0.02 € centais, SMS C pabrango 0.03 € centais, SMS MAX pabrango 0.05 €  centais), tačiau visi planai buvo atnaujinti: SMS A, SMS B, SMS C SMS hostingo planams buvo suteikti neriboti resursai, iškyrus talpinimo vietą. SMS MAX plano vartotojams suteikėme galimybę užsisakius šį planą gauti NEMOKAMĄ DOMENĄ.

Daugelis vartotojų iš seniau buvo pasipildę SMS sąskaitos balansą reikiama suma pratęsti SMS talpinimo planus. Kadangi senos kainos buvo nuo 1 iki 5 euro centų mažesnės, visiems vartotojams suapvalinome SMS sąskaitos balansą į didesnę pusę, t.y. jei pas jus SMS sąskaitos balanse buvo 0.29 € dabar rasite 0.30 €, jei 0.58 € dabar rasite 0.60 € ir t.t.

Ištaisyta grubi klaida kuomet vartotojai negalėdavo papildyti banko sąskaitos balansą mažesne nei 1 euro suma arba bet kokia nelygine didesne suma (pvz. 2.99 €), dabar tai galima.

Jei radote mūsų svetainėje klaidų ar turite pasiūlymų prašome juos atsiųsti el. paštu kurį rasite kontaktų skiltyje. Mums tai labai svarbu.


HOSTONE.LT palaiko PHP 7 versiją

Norime pasidžiaugti jog dar nuo šių metų spalio mėn pradėjome palaiktyti PHP 7 versiją.

Taigi, dabar palaikome šias versija: PHP 5.2, PHP 5.3, PHP 5.4, PHP 5.5, PHP 5.6 ir naujoji PHP 7 versija!

 

 


Naujas nemokamas subdomenas OSO.LT

sms hostingas, hostingas

Informuojame visus naujus klientus jog nuo šiandien galite naudotis nauju nemokamu subdomenu OSO.LT

Stengiamės gerinti paslaugų kokybę, todėl laukiame komentarų su pastabomis, pasiūlymais kaip dar galėtumėme gerinti teikiamas paslaugas, tai mums labai svarbu.

Naujas SMS Hostingo planas

Gavome daug laiškų su prašymais sukurti galingesnį, tačiau ne per brangų ir visiems prieinamą planą už kurį būtų galima atsiskaityti padidinto tarifo SMS žinutėmis. Taigi, pristatome Jums SMS Hostingo planą - SMS MAX.

Pasirinkus šį planą Jums bus suteikta net 3000 MB disko vietos (3GB), neribotas duomenų srautas, neriboti duomenų bazių vartotojai, neribotos el. pašto dėžutės, neriboti FTP vartotojai ir t.t. Siūlome išbandyti šį talpinimo planą ir pasidalinti savo nuomone.

Primename

Prisijungus prie HOSTONE.LT vartotojo paskyros matysite dvi kaupiamąsias sąskaitas: Banko sąskaita ir SMS sąskaita. 

Apie Banko sąskaita 

Šioje banko sąskaitoje kaupiasi pinigai kuriuos pildote bankiniu pavedimu per savo internetinę bankinikystę. Už šioje sąskaitoje suringtus pinigus Jūs galite užsisakyti tiek galingesnius svetainių talpinimo planus tiek sms hostingo planus.

Apie SMS sąskaita 

Šioje SMS sąskaitoje kaupiasi pinigai kuriuos pildote siųsdami padidinto tarifo SMS žinutes. Į sąskaita įsiskaičiuoja 100% sumos (santykis 1:1) nuo SMS žinutės vertės. Už šioje sąskaitoje suringtus pinigus Jūs galite užsisakyti tik sms hostingo planus.


SMS balanso konvertavimasŠi funkcija Jums leidžia turimą "SMS sąskaitos" balansą konvertuoti į "Banko sąskaitos" balansą. Nuo konvertuojamos SMS balanso sumos gausite 40% į savo banko sąskaitą (mūsų sistemoje).

Procentas dažnai kintantis, priklausomai nuo kliento lojalumo.
SMS ir bankiniai sąskaitos papildymai atskiriami (atnaujinta)Informuojame jog nuo 2013.09.02 balanso papildymai SMS ir bankiniu būdu yra atskiriami. Tai reiškia jog iš SMS pildyto balanso galėsite užsisakyti tik SMS hostingo planus, tačiau pildant sąskaitos balansą per Lietuvos bankus tiek SMS hostingo planus tiek galingus svetainių talpinimo planus galėsite užsakinėti iš "Banko sąskaita" sąskaitos.

Pildant sąskaitą padidinto tarifo SMS žinutėmis visi pinigai atsiras "SMS sąskaita", pildant sąskaitą per Lietuvos bankus visi pinigai atsiras "Banko sąskaita".
Nemokamas domenas HOSTONE.LT klientams

Užsisakykite Bronza, Sidabras, Auksas arba Platina talpinimo planą bent 3 mėnesiams ir gaukite domeną nemokamai visam laikui kol naudositės vienu iš pasirinktų planų! 

Užsisakykite SMS ULTIMATE talpinimo planą 12 mėn. laikorpiui ir nemokamas domenas Jūsų! Šis domenas taipogi bus nemokamas visą laiką kol naudositės mūsų paslaugomis tokiomis pačiomis sąlygomis.

Galimos galūnės: .lt, .com, .net, .eu

Dėl domeno aktyvacijos prašome susisiekti su administracija.


Nuotolinis prisijungimas prie MySQLTiek seni, tiek būsimi klientai kurie yra užsisakę vieną iš šių planų Bronza, Sidabras, Auksas arba Platina nuo šiol galės prisijungti prie savo sukurtų duomenų bazių iš nutolusių serverių.

Norintys aktyvuoti šią paslaugą susisiekite el. paštu info@hostone.lt Iškarto nurodykite IP adresus kuriems leisite jungtis prie mūsų duomenų bazės serverio.
Automatinis turinio valdymo sistemų įdiegimasNuo šiol kiekvienas mūsų paslaugų vartotojas galės įsidiegti jam reikiamą parduotuvę, forumą ar kitą turinio valdymo sistemą be jokių programavimų žinių.

Šiuo metu kelių mygtukų paspaudimu galite įsidiegti:

- WordPress
- Joomla 2.5
- Joomla 1.5
- OpenCart
- PrestaShop
- phpBB
- Magento
- osCommerce
- PHP-Fusion
- Drupal
Ir dar daugiau sistemų..

Visą sąrašą rasite prisijungę prie DirectAdmin valdymo pulto.
Dovanojame 7 dienas nemokamo hostingo!

sms hostingas, hostingas, nemokamas hostingas

Leidžiame visiems naujiems vartotojams išbandyti mūsų teikiamas paslaugas NEMOKAMAI. Užsiregistruokite ir per 24 val. pasinaudokite šiuo pasiūlymu išbandyti, bet kurį planą iš SMS Hostingo planų net visą savaitę.

AKCIJA GALIOJA!


Užsiprenumeruokite mūsų svetainės naujienlaiškį

Gausite naujausius pasiūlymus, akcijas ir net dovanas!